Pramoniniai katilai

PELEMAX

“PELEMAX” – pramoninio naudojimo universalus granulinis katilas su moderniais, kokybiškais rotaciniais degikliais, galinčiais naudoti ir prastesnės kokybės granules.
“PELEMAX” – tai universalūs katilai, kuriais galima kūrenti tiek granules pilnai automatiniu režimu, tiek įvairų kietą kurą rankinio pakrovimo režimu.
“PELEMAX” granulinių katilų šilumokaičių plotai – vieni didžiausių rinkoje. Penki arba šeši horizontalūs šilumokaičiai bei ilgas dūmų kelias (atlieka 4 vertimus) užtikrina labai aukštą katilo naudingumo koeficientą.

Agromax

„AGRO MAX“ – tai ypač universalus pramoninio naudojimo katilas, galintis automatiniu režimu deginti įvairias grūdines kultūras, žemės ūkio produkcijos atliekas, prastos kokybės granules ir įvairią anglį. Tai aukščiausios kategorijos ir techninio lygio gaminys, specialiai sukonstruotas tokio kuro deginimui.
Talpa su pamaišymo mechanizmu, savaime išsivalantis degiklis, didelė pelenų dėžė ir daug kitų svarbių smulkmenų leidžia patogiai naudotis gaminiu.
Didelis horizontalus penkių arba šešių vertimų šilumokaitis užtikrina patogų valymą ir aukštą naudingumo koeficientą. Galima kūrenti malkomis ar kitu kietu kuru, kuris yra pakraunamas per vidurines dureles.
Garsusis “ZENONO” degiklis yra sukurtas Lietuvoje ir gaminamas daugiau nei 10 metų. Dėka šlako pašalinimo mechanizmo, šis degiklis išsivalo savaime.