GRANULINIAI KATILAI​

PELLET UNI

„PELLET UNI“ katilas – tai 5 klasės, aukščiausios kategorijos ir techninio lygio modelis,   atnaujintas 2020 metais. Ekonomiškumas ir ekologija patvirtinta sertifikatu, išduotu Lietuvos energetikos instituto.  „PELLET UNI“ 12-26 kW katilai atitinka visus reikalavimus gauti valstybės paramą nuo 1200 iki 1800 eurų už katilą.

Keramika ir ketaus ardeliai skatina degimą ir užtikrina sklandų degimo procesą. Šie granuliniai katilai taip pat gali naudoti malkas, išlaikydami aukštą naudingumo koeficientą. Kokybiškas, pilnai automatinis rotacinis degiklis skirtas deginti prastesnės kokybės ir didesnio peleningumo granules. Besisukanti degimo kamera padeda visiškai sudeginti kurą ir neleidžia formuotis šlakui. Valdiklis kontroliuoja visus katilinės valdymo ir katilo degimo procesus. Didelė pakura užtikrina ilgą degimo laiką naudojant pigesnį kietą kurą. 

Atnaujintų 2020 metų „PELLET UNI“ modelių standartinėje komplektacijoje montuojami efektyvūs turbuliatoriai. Šiems modeliams padidinome šilumokaičio plotą ir pailginome garantinius laikotarpius. „PELLET UNI“ modeliuose montuojami atnaujinti valdikliai: pasibaigus degti malkoms, jie automatiniu režimu uždega granules.

Bio kompakt

„BIO KOMPAKT“ katilas – tai kompaktinės klasės katilas turi keraminę degimo kamerą, nerūdijančio plieno deflektorių ir didelį šilumokaitį. Aukštatemperatūrė keramika ir nerūdijančio plieno deflektorius palaiko degimą bei užtikrina sklandų degimo procesą. Visa tai leidžia pasiekti didenį nei 90 % katilo naudingumo koeficientą.
Pilnai automatinis rotacinis granulinis degiklis skirtas deginti prastesnės kokybės ir didesnio peleningumo granules. Besisukanti degimo kamera padeda visiškai sudeginti kurą ir neleidžia formuotis šlakui. Valdiklis kontroliuoja visus katilinės valdymo ir katilo degimo procesus. Didelė granulių talpa užtikrina ilgą degimo laiką.

UNIVERSA

“UNIVERSA” katilas – ypač universalus granulinis katilas, veikiantis automatiniu režimu ir skirtas deginti tiek geros, tiek prastos kokybės granules. Taip pat tinka durpių atsijos, anglies dulkės, anglis, ir beveik visos grūdinės kultūros bei kitos žemės ūkio atliekos. Tai nebrangūs ir patikimi universalūs granuliniai katilai, kurių konstrukcija specialiai pritaikyta įvairaus kuro naudojimui. Didelis horizontalus keturių vertimų šilumokaitis užtikrina patogų valymą ir aukštą naudingumo koeficientą. Galima kūrenti malkomis ar kitu kietu kuru, kuris yra pakraunamas per vidurines dureles. Garsusis “ZENONO” degiklis yra sukurtas Lietuvoje ir gaminamas daugiau nei 10 metų. Dėka šlako pašalinimo mechanizmo, šis degiklis išsivalo

AGRO UNI

„AGRO UNI“ – tai ypač universalus katilas, galintis automatiniu režimu deginti įvairias grūdines kultūras, žemės ūkio produkcijos atliekas, prastos kokybės granules ir įvairią anglį. Tai aukščiausios kategorijos ir techninio lygio gaminys, specialiai sukonstruotas tokio kuro deginimui. Talpa su pamaišymo mechanizmu, savaime išsivalantis degiklis, didelė pelenų dėžė ir daug kitų svarbių smulkmenų leidžia patogiai naudotis gaminiu.
Didelis horizontalus keturių vertimų šilumokaitis užtikrina patogų valymą ir aukštą naudingumo koeficientą. Galima kūrenti malkomis ar kitu kietu kuru, kuris yra pakraunamas per vidurines dureles.
Garsusis “ZENONO” degiklis yra sukurtas Lietuvoje ir gaminamas daugiau nei 10 metų. Dėka šlako pašalinimo mechanizmo, šis degiklis išsivalo savaime.

PELEMAX

“PELEMAX” – pramoninio naudojimo universalus granulinis katilas su moderniais, kokybiškais rotaciniais degikliais, galinčiais naudoti ir prastesnės kokybės granules.
“PELEMAX” – tai universalūs katilai, kuriais galima kūrenti tiek granules pilnai automatiniu režimu, tiek įvairų kietą kurą rankinio pakrovimo režimu.
“PELEMAX” granulinių katilų šilumokaičių plotai – vieni didžiausių rinkoje. Penki arba šeši horizontalūs šilumokaičiai bei ilgas dūmų kelias (atlieka 4 vertimus) užtikrina labai aukštą katilo naudingumo koeficientą.

Agromax

„AGRO MAX“ – tai ypač universalus pramoninio naudojimo katilas, galintis automatiniu režimu deginti įvairias grūdines kultūras, žemės ūkio produkcijos atliekas, prastos kokybės granules ir įvairią anglį. Tai aukščiausios kategorijos ir techninio lygio gaminys, specialiai sukonstruotas tokio kuro deginimui.
Talpa su pamaišymo mechanizmu, savaime išsivalantis degiklis, didelė pelenų dėžė ir daug kitų svarbių smulkmenų leidžia patogiai naudotis gaminiu.
Didelis horizontalus penkių arba šešių vertimų šilumokaitis užtikrina patogų valymą ir aukštą naudingumo koeficientą. Galima kūrenti malkomis ar kitu kietu kuru, kuris yra pakraunamas per vidurines dureles.
Garsusis “ZENONO” degiklis yra sukurtas Lietuvoje ir gaminamas daugiau nei 10 metų. Dėka šlako pašalinimo mechanizmo, šis degiklis išsivalo savaime.